A csípőszúnyogok vizsgálata

BioBlitz Másképp – a csípőszúnyogok vizsgálata. BioBlitz programunk a 2020-as karantén intézkedések miatt rendhagyó formában valósult meg. Hét darab ismeretterjesztő videó segítségével szeretnénk bemutatni a a Nagydobronyi Vadvédelmi Rezervátum élővilágát és a vizsgálatukhoz szükséges mintavételi módszereket. Írta: oroszjulia 2020-10-05

BioBlitz Másképp – a csípőszúnyogok vizsgálata.

BioBlitz programunk a 2020-as karantén intézkedések miatt rendhagyó formában valósult meg. Hét darab ismeretterjesztő videó segítségével szeretnénk bemutatni a a Nagydobronyi Vadvédelmi Rezervátum élővilágát és a vizsgálatukhoz szükséges mintavételi módszereket.

Fogadjátok szeretettel a 3. epizódot:

Készült a Miniszterelnökség, Nemzetpolitikai Államtitkárság és a BGA Zrt. támogatásával.